Lexpera - Avantajlarımız
Arama

Lexpera - Avantajlarımız

Kusursuz arama fonksiyonu

Merkezileştirilmiş arama çubuğuna yazacağınız tek kavram veya mevzuat numarasıyla aynı noktadan farklı hukuk kaynakları içerisinde arama yapabilir, akıllı arama algoritmaları sayesinde en doğru sonuca saniyeler içerisinde ulaşırsınız.

Gelişmiş Çapraz Bağlantılar

Mevzuat, içtihat, literatür ve doküman örnekleri arasındaki ilişkiyi somutlaştıran Gelişmiş Çapraz Bağlantılar sayesinde tek arama sonucunda, arama kriterlerinize uygun bütün hukuk kaynaklarını tek ekranda görürsünüz. Madde numaralarına, içtihatlara ve diğer kaynaklara konulan linkleri kullanarak, ilgili tüm kaynaklar arasında hızlıca gezinebilirsiniz.

Zaman Çizelgeleri

Mevzuattaki değişikliklerin, iptal ve mülgaların yıllar içerisinde izlediği seyri madde karşılaştırıcı ile görüntüleyebilirsiniz. Madde numaralarındaki karşılaştırma linkine tıklayarak maddeye ait tüm değişiklikleri görebilir ve istediğiniz versiyonları karşılaştırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcının ihtiyacına göre şekillendirilmiş sade, kullanışlı ve yenilikçi tasarımıyla zamandan tasarruf edersiniz. Doğru sonuçlara hızlıca ulaşır, bilgiye ulaşmak için harcadığınız zamanı en aza indirirsiniz.

Mobil cihazlardan erişim

Herhangi bir bilgisayara bağlı olmadan, ofisinize ihtiyaç duymadan sadece telefonunuz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerden kesintisiz olarak işlerinizi yürütebilirsiniz.

Kişisel Uygulamalar ve Bildirimler

Filtreleme ve sıralama seçenekleriyle arama sonuçlarını süzebilir ve ihtiyaca göre sıralayabilirsiniz. Belgelerinizi ve arama kriterlerinizi favorilere ekleyebilir, dilediğiniz formatta görüntüler ve yazdırabilirsiniz. Pek ihtiyaç duymayacak olsanız da, yardıma hazır bekleyen Gelişmiş Arama seçenekleri ile aramalarınıza yön verebilirsiniz. Kişisel bildirimlerinizi oluşturarak değişikliklerden anında haberdar olursunuz.

Arama Geçmişi

Daha önce yaptığınız aramalara ve belgelere ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabilmeniz için tüm arama sözcükleriniz ve görüntülediğiniz dokümanlar tarihlere göre otomatik olarak kaydedilir. Dilediğiniz anda tüm arama geçmişinizi görebilir ve benzer aramalarınızı daha kolay yapabilirsiniz.

©2015 On İki Levha Yayıncılık A.Ş.