Skip to Membership Form
Ücretsiz Üyelik

Bu kapsamda, sınırsızca arama yapabilir, ayda 5 doküman (mevzuat ve içtihat) görüntüleyebilir ve dilerseniz mevzuat değişikliklerine ilişkin günlük eposta bültenlerimizi alabilirsiniz.Deneme Üyeliğiniz süresince, limitsiz olarak, tüm LEXPERA içeriğinden ve işlevlerinden faydalanabilirsiniz. Deneme erişiminizi başlatmak için, en kısa sürede sizi arayacağız.


Bilgilendirme Servisleri

On İki Levha Yayıncılık A.Ş. (Mersis No: 0642036043900018) tarafından 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, telefonla arama, bilgisayar, telefon, internet, sosyal medya ile online reklam ağları, bluetooth-beacon dahil kablosuz genel-özel bağlantılar ve ağlar, faks, e-posta/mail, her türlü bildirimler ve diğer elektronik iletişim araçları-kanalları yoluyla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine ayrıca onay veriyorum.


Aşağıda yer alan GÖNDER butonuna tıklamak suretle üyelik oluşturarak Aydınlatma Metni’nde yer alan ve Açık Rızanızı gerektiren işlemelerin her birine 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Açık Rıza vermektesiniz. Üye olmadan da sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz ancak bu durumda üyelik gerektiren hizmetlerden yararlanamazsınız.