Hakkımızda

On İki Levha Yayıncılık A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana hukuk eserleri yayıncılığı alanında ilkeli ve hukuk dünyasının hak ettiği kalitede bir hizmet anlayışıyla okuyucularımıza ulaşmaktayız.

İlk projemiz olan “HukukMarket.com” girişimi, bugün, tüm hukuk kitaplarını ülkemizin dört bir yanına en hızlı ulaştıran, başarılı stok yönetimiyle okuyucuyu hiç bekletmeyen online bir platform olarak yüksek tanınmışlık düzeyine ulaşmıştır. Bu deneyimin ardından, yayıncılık alanında faaliyetlerine başlayan şirketimiz; eser meydana getirmenin zorluğu ve fikir ürünlerinin değerinin bilincinde olarak ve farkındalık yaratarak, hem okuyucuları hem de yazarları tarafından takdire layık görülmüştür. Yayınevimiz, bu anlayışla çok sayıda hukuki eseri literatüre kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz ortaklık neticesinde, Lüxemburg merkezli holding şirketi LEXPERA SA çatısı altında, hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek hukuk kaynaklarını internet üzerinden hukukçuların hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Yine, LEXPERA SA çatısı altında Slovenya ve Hırvatistan’da IUS-INFO olarak faaliyet gösteren ve ülkelerinde online hukuk yayıncılığının öncüleri olan iş ortaklarımızın uzun yıllar boyunca geliştirdiği teknoloji ve deneyim ile 40’ı Türkiye’de olmak üzere 100’ü aşkın iş arkadaşımız ile hukukçuların işlerini kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Hukuk yayıncılığı konusunda sahip olduğumuz yetkinliğin yarattığı güç sayesinde hukukçuların ihtiyaçlarını kavrayan ve bu ihtiyaçları çağdaş çözümlerle karşılayan, başarısı kanıtlanmış Hukuk Bilgi Sistemi “LEXPERA” ile oyunun kurallarını değiştirmek ve hukukçunun en büyük yardımcısı olmak üzere buradayız.