Kusursuz Arama Fonksiyonu

Merkezileştirilmiş arama çubuğuna yazacağınız kavramlar veya mevzuat-içtihat numaralarıyla aynı noktadan farklı hukuk kaynakları içerisinde arama yapabilir, akıllı arama algoritmaları sayesinde en doğru sonuca saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Çapraz Bağlantılar

Mevzuat, içtihat, literatür ve doküman örnekleri arasındaki ilişkiyi somutlaştıran Gelişmiş Çapraz Bağlantılar sayesinde tek arama sonucunda, arama kriterlerinize uygun bütün hukuk kaynaklarını tek ekranda görürsünüz. Madde numaralarına, içtihatlara ve diğer kaynaklara konulan linkleri kullanarak, ilgili tüm kaynaklar arasında hızlıca gezinebilirsiniz.

Zaman Çizelgesi

Mevzuattaki değişikliklerin, iptal ve mülgaların yıllar içerisinde izlediği seyri sürüm karşılaştırma özelliği ile görüntüleyebilirsiniz. Madde numaralarındaki karşılaştırma linkine tıklayarak maddeye ait tüm değişiklikleri görebilir ve istediğiniz versiyonları karşılaştırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcının ihtiyacına göre şekillendirilmiş sade, kullanışlı ve yenilikçi tasarımıyla zamandan tasarruf edersiniz. Doğru sonuçlara hızlıca ulaşır, bilgiye ulaşmak için harcadığınız zamanı en aza indirirsiniz.

Mobil Cihazlardan Erişim

Herhangi bir bilgisayara bağlı olmadan, ofisinize ihtiyaç duymadan sadece telefonunuz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Mobil uyumlu modern tasarımımız sizlere farklı cihazlarda da konforlu, kolay ve hızlı bir kullanım tecrübesi sağlar.

Kişisel Uygulamalar ve Bildirimler

Filtreleme ve sıralama seçenekleriyle arama sonuçlarını süzebilir ve ihtiyaca göre sıralayabilirsiniz. Belgelerinizi ve arama kriterlerinizi favorilere ekleyebilir, dilediğiniz formatta görüntüler ve yazdırabilirsiniz. Favori mevzuat dokümanlarınıza alarm kurarak bu dokümanlarda herhangi bir değişiklik olduğunda gün içerisinde mail ile bildirim alabilirsiniz. Ayrıca favori içtihat aramalarınıza kurulabileceğiniz alarm özelliği sayesinde yeni eklenen kararlardan yine gün içerisinde alacağınız mail ile haberdar olabilirsiniz.

Arama Geçmişi

Daha önce yaptığınız aramalara ve belgelere ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabilmeniz için son arama ifadeleriniz ve görüntülediğiniz dokümanlar tarihlere göre otomatik olarak kaydedilir. Dilediğiniz anda son aramalarınızın geçmişini görebilir ve benzer aramalarınızı daha kolay yapabilirsiniz.