S

Kusursuz arama fonksiyonu

Merkezilestirilmis arama çubuguna yazacaginiz tek kavram veya mevzuat numarasiyla ayni noktadan farkli hukuk kaynaklari içerisinde arama yapabilir, akilli arama algoritmalari sayesinde en dogru sonuca saniyeler içerisinde ulasirsiniz.

Gelismis Çapraz Baglantilar

Mevzuat, içtihat, literatür ve doküman örnekleri arasindaki iliskiyi somutlastiran Gelismis Çapraz Baglantilar sayesinde tek arama sonucunda, arama kriterlerinize uygun bütün hukuk kaynaklarini tek ekranda görürsünüz. Madde numaralarina, içtihatlara ve diger kaynaklara konulan linkleri kullanarak, ilgili tüm kaynaklar arasinda hizlica gezinebilirsiniz.

Zaman Çizelgeleri

Mevzuattaki degisikliklerin, iptal ve mülgalarin yillar içerisinde izledigi seyri madde karsilastirici ile görüntüleyebilirsiniz. Madde numaralarindaki karsilastirma linkine tiklayarak maddeye ait tüm degisiklikleri görebilir ve istediginiz versiyonlari karsilastirabilirsiniz.

Kullanici Dostu Tasarim

Kullanicinin ihtiyacina göre sekillendirilmis sade, kullanisli ve yenilikçi tasarimiyla zamandan tasarruf edersiniz. Dogru sonuçlara hizlica ulasir, bilgiye ulasmak için harcadiginiz zamani en aza indirirsiniz.

Mobil cihazlardan erisim

Herhangi bir bilgisayara bagli olmadan, ofisinize ihtiyaç duymadan sadece telefonunuz ile sisteme giris yapabilirsiniz. Bulundugunuz her yerden kesintisiz olarak islerinizi yürütebilirsiniz.

Kisisel Uygulamalar ve Bildirimler

Filtreleme ve siralama seçenekleriyle arama sonuçlarini süzebilir ve ihtiyaca göre siralayabilirsiniz. Belgelerinizi ve arama kriterlerinizi favorilere ekleyebilir, dilediginiz formatta görüntüler ve yazdirabilirsiniz. Pek ihtiyaç duymayacak olsaniz da, yardima hazir bekleyen Gelismis Arama seçenekleri ile aramalariniza yön verebilirsiniz. Kisisel bildirimlerinizi olusturarak degisikliklerden aninda haberdar olursunuz.

Arama Geçmisi

Daha önce yaptiginiz aramalara ve belgelere ihtiyaç duydugunuzda kolayca ulasabilmeniz için tüm arama sözcükleriniz ve görüntülediginiz dokümanlar tarihlere göre otomatik olarak kaydedilir. Dilediginiz anda tüm arama geçmisinizi görebilir ve benzer aramalarinizi daha kolay yapabilirsiniz.