TR
EN
TR
Giriş
Yeni Üye
Giriş
Yeni Üye
İçtihat
Kamu İhale Kurulu
Son arama sonucu
Kamu İhale Kurulu Kararı - KİK, K. 2004/UH.Z-1432 T. 26.10.2004
Doküman Bilgileri
İndirme seçenekleri
Referans kopyala
Görüntüleme Ayarları
Favorilere ekle veya çıkar
Dosya olarak kaydet: PDF - TIFF - WORD
Görüntüleme Ayarları:
A⇡
Yazı karakterini büyüt
ᴀ⇣
Yazı karakterini küçült
Bağlantılar
Karar No.:
2004/UH.Z-1432
Karar tarihi:
26.10.2004
Toplantı No:
2004/073
Gündem No:
6
Şikayetçi:
Onur Endüstriyet Temizlik Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti., Sümer 2 Sok. No 37/13-18 Kızılay/ANKARA
İhaleyi Yapan Daire:
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Fatih Mah. Fatih/ANKARA
Başvuruya Konu İhale:
2004/57211 İhale Kayıt Numaralı “2004 Yılı 6 Aylık (01 Temmuz 2004 İtibari İle) Malzemeli Genel Temizlik Hizmeti Alımı” İhalesi
Kamu İhale Kurulu Kararı
Lexpera üyeleri, ulaşmaya çalıştığınız bu Kamu İhale Kurulu kararına ve daha yüz binlerce karara ulaşabilmekteler.
Bu dokümana sadece
Standart
,
Profesyonel
veya
Profesyonel +
pakete abone olan üyelerimiz erişebilir.
Giriş
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Bottom Search Toolbar Highlight Text
Yükleniyor...